Tatranskí vlci prehrali s Čeľjabinskom

SITA|26. feb 2012 o 21:48

Hokejisti Tatranských vlkov prehrali v nedeľňajšom stretnutí Mládežníckej hokejovej ligy na domácom ľade v Spišskej Novej Vsi.

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Hokejisti Tatranských vlkov prehrali v nedeľňajšom stretnutí Mládežníckej hokejovej ligy (MHL) na domácom ľade v Spišskej Novej Vsi s Bielymi medveďmi z Čeľabinska napokon vysoko 4:7.

Po dvoch tretinách bol pritom stav stretnutia vyrovnaný 3:3, hostia však v 42. minúte odskočili na 4:3 a potom troma gólmi v rozpätí 48. - 53. minúty rozhodli o svojom presvedčivom víťazstve. Jedenásť sekúnd pred záverečnou sirénou za domácich už len korigoval Belluš.

Výsledok - MHL - nedeľa:

Tatranskí vlci - Biele medvede 4:7 (0:1, 3:2, 1:4)

Góly: 25. O. Malec (R. Mráz), 34. R. Mráz (Šulák), 40. Šulák (Belluš), 60. Belluš (Bárta) - 13. Osnovin (Ničuškin), 27. Filipov (Osnovin), 30. Vanin (Ničuškin, Čisťjakov), 42. Osnovin (Filipov), 48. Mokin (Vanin), 49. Filipov (Ničuškin), 53. Filipov (Osnovin)