Višňovský asistoval, Anaheim vyhral po nájazdoch | NHL | hokej.sme.sk
Sme.sk | HOKEJ | NHL | Višňovský asistoval, Anaheim vyhral po nájazdoch

V troch nočných zápasoch NHL sa zo Slovákov predstavil len Ľubomír Višňovský.

BRATISLAVA. Nový týždeň v zámorskej profilige sa začal troma súbojmi v ktorých sa predstavilo päť tímov Západnej konferencie, z tímov Východnej konferencie si zahrali len hráči Toronta.

Darilo sa obrancovi Ľubomírovi Višňovskému, ktorý nahral na prvý gól Anaheimu v súboji s Calgary. Tím z Californie síce viedol už 2:0, zápas skončil remízou 2:2 aj po predĺžení. Po šestnástich nájazdoch vyhrali domáci Ducks.

Napriek tomu je Anaheim v tabuľke Západnej konferencie až na 13. mieste a na postup do play-off stráca desať bodov.

Aj vo zvyšných dvoch zápasoch vyhrali domáce tímy, oba v riadnom hracom čase. Phoenix nad Detroitom a Toronto nad Edmontonom.

Anaheim - Calgary 3:2 po nájazdoch (2:0, 0:1, 0:1,  0:0) Višňovský 0+1

 

Phoenix - Detroit 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

 

Toronto - Edmonton 6:3 (2:2, 3:1, 1:0)

utorok 7. 2. 2012 7:16 | sme.sk
© 2012 Petit Press. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Spravodajská licencia vyhradená.

Foto: Ilustračné - SITA/AP

najčítanejšie
  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní
späť na SME.sk
ANKETA
@denniksme: Nahé sú bez kníh všetky národy (Konštantín Filozof) Čítajte viac
Ďalšie weby skupiny: Új Szó Slovak Spectator Vii.sk
Vydavateľstvo Inzercia Návštevnosť webu Predajnosť tlače Petit Academy
© Copyright 1997-2012 Petit Press, a.s.