Žilina vyhrala aj v Piešťanoch a v baráži vedie už 3:0 na zápasy

(Autor: sita)
Sportnet|8. mar 2011 o 18:00

Víťaz I. ligy ŠHK 37 Piešťany sa prvého víťazstva v boji o extraligu 2010/11 nedočkal ani v treťom zápase.

PLAY OFF 2010/11

• Pred rokom sa pri súboji týchto tímov podarilo skúsenejšej Žiline vyhrať prvé tri duely baráže a je tomu tak aj teraz. Po dvoch domácich víťazstvách sa MsHK podarilo vyhrať aj na ľade súpera

baráž o účasť v extralige 2011/12, 3. zápas (začiatok o 18 h)

Piešťany1:3 Žilina

(0:0, 0:1, 1:2)

stav série 0:3

Góly: 46. Románek (Peško) - 23. Hreus (Petruška, Milovanovič), 44. D. Devečka (Rataj, Juraj Faith), 57. D. Devečka (Hreus, Nemec)

Vylúčení: 6:6 na 2 min, navyše: Bučka - Petruška obaja 10 min za zhodenie rukavíc, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Rudý, Lokšík - Výleta, Šefčík, 2324 divákov

Piešťany: Tomek - A. Kolník, Kalafút, Bučka, Zajac, Vrána, K. Grman, M. Mihálik, T. Magušin - Baran, J. Prokop, Pupák - Románek, Peško, Haring - Gálik, F. Novák, Lušňák - Rybárik, Učeň, Chylo

Žilina: Murín (21. M. Laco) - D. Devečka, Rúfus, Krčula, Dlouhý, Milovanovič, Heš, M. Horský, Leško - Smotrila, Vala, Juraj Faith - V. Nemec, Hreus, M. Kokavec - Petruška, I. Rataj, Stupka - Hájnik, T. Troliga, Drevenák

Hodnotenie trénerov:

Milan Klement (tréner Piešťan): "Podľa mojich predstáv sme hrali len v čase od 45. do 54. minúty. Ak by sme hrali podobne celý zápas, bolo by to určite iné. Zbytočnými faulami sme sa pripravili urobiť niečo so stretnutím. Keď už to vyzeralo, že môžeme vyrovnať, prišli fauly."

Július Pénzeš (tréner Žiliny): "Od úvodu hráči splnili taktické zámery. Nehrnuli sme sa do útoku, čakali na svoju šancu. Dali sme v druhej tretine gól a potom využili aj ďalšie príležitostí."

Program štvrťfinále:

Stav série 3:3

7. zápas: 9. marca (na ľade Slovana)

Vzájomná bilancia v základnej časti 2010/11 (z pohľadu Slovana): (v), 1:3 (d), 2:3 (v), 5:1 (d), 3:0 (v), 2:4 (d)

Program baráže o účasť v extralige:

MsHK Žilina, a.s. (10.) - ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. (víťaz I. ligy)

Stav série 3:0

4. zápas: 9. marca (o 18 hod na ľade Piešťan)

prípadný 5. zápas: 11. marca (o 17 hod na ľade Žiliny)

prípadný 6. zápas: 13. marca (o 18 hod na ľade Piešťan)

prípadný 7. zápas: 15. marca (o 17 hod na ľade Žiliny)

Domov»Hokej»Slovensko»Žilina vyhrala aj v Piešťanoch a v baráži vedie už 3:0 na zápasy