Poprad sfúkol Skalicu, Žilina Nitru

Brankár Zvolena Matej Kristín likviduje nájazd Dušana Pašeka.
Brankár Zvolena Matej Kristín likviduje nájazd Dušana Pašeka. (Autor: TASR)
SITA|10. okt 2010 o 19:44

V štrnástom kole extraligy vyhralo z piatich zápasov domáce mužstvo len jedenkrát.

Extraliga 14. kolo

V štrnástom kole extraligy vyhralo z piatic h zápasov domáce mužstvo len jedenkrát.

HK Poprad - HK 36 Skalica 8:1

HK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina 0:5

Dukla Trenčín – HC ´05 Banská Bystrica 1:4

MHC Mountfield - HC Slovan Bratislava 4:5 po sam. nájazdoch

HKm Zvolen - HC Košice 1:2

Poprad sfúkol Skalicu

Úvod stretnutia veľa vzruchu nepriniesol, oba tímy si na seba dávali dobrý pozor. Prvé vzrušenie na tribúnach priniesla až úvodná domáca presilovka, keď domáci Lakosila obstreľovali čo to dalo, no projektily Suchého ani Nagya neskončili v sieti.

Počas nasledujúcich minút toho však bolo na skalickú defenzívu skrátka príliš veľa. Dvakrát zaúradoval domáci tretí útok, najprv v 8. min s gólovým podpisom Kloudu, o tri minúty skalického gólmana prestrelil J. Kopecký a Poprad bol na koni.

V závere prvého dejstva sa Záhoráci pokúšali znížiť, no Višňovského šanca zostala nevyužitá, podobne ako na opačnej strane Lakosil zlikvidoval Krotákov nájazd a Mlynarovičovu nádejnú strelu. Vo svojom úsilí Skaličania pokračovali aj v prostrednej časti.

V 25. min sa v skrumáži takmer presadil Zálešák s Tvrdoňom, ktorí už dvíhali ruky nad hlavu, ale hlavný rozhodca rozpažil ruky. O dve minúty neskôr nastrelil Štepán žŕdku Melicherčíkovej bránky. V 34. min zvýšil na rozdiel troch gólov strelou z prvej Kroták, keď ho v ideálnej streleckej pozícii našiel Kmiť.

Poslednú nádej na body z Popradu zobral hosťom štvrtým gólom Lundberg, ktorý v presilovke dorazil strelu Škoviru. Skaličania na niekoľko nasledujúcich minút vytiahli celý arzenál nečistých zákrokov a zákerností. Najmä Ladislav Nagy bol najväčším terčom faulov a osekávania, ale ani to ho nevyviedlo z koncentrácie.

Po surovom zákroku na Kasíka sa na ľade objavila krv. Popradčania nečistú hru súpera pomstili najšportovejším spôsobom - gólovou smršťou. V rozpätí troch minút sa postupne presadil Nagy, Škovira a J. Brejčák a zápas sa zmenil na popradskú exhibíciu. Štadiónom sa niesla mexická vlna, publikum skandovalo "desať", brankár Lakosil sa nechal vystriedať a hostia si vzali oddychový čas.

To však zo strany Popradčanov nebolo všetko. V euforickej atmosfére predvádzali divákom pekné kombinačné akcie a v 52. minúte pridal ôsmy úder J. Brejčák po šikovnom slalome Paločka. Štyri minúty pred koncom zaznamenal aspoň čestný úspech pre hostí Višňovský.

HK Poprad - HK 36 Skalica 8:1 (2:0, 1:0, 5:1)

Góly: 8. Klouda (J. Kopecký, Mlynarovič), 12. J. Kopecký (Klouda, Mlynarovič), 34. A. Kroták (Kmiť), 43. Lundberg (Škovira, R. Suchý), 45. Nagy (A. Kroták, Kmiť), 48. Škovira (R. Suchý, Mlynarovič), 48. J. Brejčák (J. Kopecký, P. Svitana), 52. J. Brejčák (Paločko, Troliga) - 56. T. Višňovský (R. Školiak)

Vylúčení: 3:9 na 2 min, navyše: Klouda (Poprad) na 10 min za nešportové správanie - T. Višňovský (Skalica) na 10 min za nešportové správanie, presilovky: 4:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Gašparík - Korba, Smrek, 3 056 divákov

Zostavy:

Poprad: Melicherčík - Jasečko, D. Brejčák, J. Kasík, R. Suchý, J. Brejčák, Nádašdi, Dubaj, Kramár - Nagy, Kmiť, A. Kroták - Škovira, Lundberg, Lapšanský - J. Kopecký, Klouda, Mlynarovič - Paločko, Troliga, P. Svitana

Skalica: Lakosil (od 48. Tomek) - Kumstát, Gründling, I. Jankovič, Kloz, Jass, Jaborník, Gula, M. Školiak - T. Višňovský, R. Školiak, Tvrdoň - Lušňák, Zálešák, J. Prokop - Kutálek, R. Jarolín, Šátek - Štepán, F. Novák, Konečný

Róbert Spišák (asistent trénera Popradu): "Pred vynikajúcim publikom sa nám hralo ľahko, hoci počas prvých dvoch tretín sme mali aj slabšie chvíle. V tretej tretine chlapci predviedli svoje majstrovstvo a dali niekoľko pekných gólov. Mrzí nás inkasovaný gól, hlavne kvôli Melicherčíkovi, ktorý by si nulu zaslúžil."

Peter Oremus (tréner Skalice): "Poprad vyhral zaslúžene, prevýšil nás vo všetkých činnostiach. Od našich hráčov očakávam omnoho viac, nesplnili naše očakávania, takto sa o extraligu nebojuje. Toto je náš dosiaľ najväčší prídel a pevne verím, že i posledný.

Nitra nestrelila doma gól

Duel tímov zo spodnej časti tabuľky začali obe mužstvá veľmi opatrne. Šancí bolo minimum a diváci sa v úvodnej tretine museli nudiť. Skóre otvoril v 16. min Žilinčan Petruška, keď si položil Jána Laca a hostia viedli 1:0. O gólovú odpoveď domácich sa vzápätí mohla postarať čerstvá posila Nitry Andrej Kollár, no Kováčikovu prihrávku spoza bránky nezužitkovala.

Druhá tretina patrila hosťom. Tí ešte viac ožili a začali trestať chyby domácich hráčov. V 21. minúte ešte domáci brankár Laco zneškodnil Smotrilov nájazd, no v polovici druhej časti už bol bezmocný. Nitra v tom čase hrala svoju prvú presilovku v zápase, no jej obrancom unikol Michal Kokavec a v brejku zvýšil na 2:0 pre hostí.

Zakríknutým domácim strelil v 33. min tretí gól Drevenák, keď napodobnil Kokavca a takisto skóroval po samostatnom úniku. Na trojgólový rozdiel skóre zareagovala domáca lavička oddychovým časom, no ani po ňom sa nevýrazný herný prejav Nitry nezmenil. V 35. min mohol ďalší gól pridať znovu Drevenák, no tentoraz ponad ležiaceho Laca nedostal puk do bránky.

Podarilo sa to však Smotrilovi pri presilovke. Útočník Žiliny si v 39. min dobre nakorčuľoval na prihrávku z rohu klziska a zblízka zvýšil náskok hostí na 0:4. Vysoko nepriaznivé skóre malo za následok mohutný piskot tribún na adresu domácich hráčov.

V tretej časti sa Nitra snažila o skorigovanie výsledku, no jej akcie stroskotávali buď na dobre organizovanej obrane hostí, alebo na skvele chytajúcom Marekovi Lacovi. Domáci sa do súvislejšieho tlaku dostali len pri presilovke v 44. min, no Slovákove dva pokusy skóre nezmenili.

Rovnako ani zvýšená nervozita domácich hráčov v závere zápasu, z ktorej vyplynuli vyššie tresty pre Gabriša i Kováčika. Konečnú podobu skóre dal v záverečnej minúte pri presilovke piatich proti trom Paľovčík. Hostia zo Žiliny sa pod Zoborom predviedli v dobrom svetle a zaslúžene zvíťazili.

HK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina 0:5 (0:1, 0:3, 0:1)

Góly: 15. T. Petruška (M. Kokavec, Palovčík), 30. M. Kokavec (Drevenák, Dlouhý), 33. Drevenák (Kubiš), 39. Smotrila (Hreus, V. Nemec), 60. Paľovčík (Devečka)

Vylúčení: 3:3 na 2 min, navyše: Gabirš na 5 min + DKZ za sekanie, M. Ko váčik na 5 min + DKZ za napadnutie zozadu - Milovanovič na 10 min za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:1, rozhodovali: Jonák - Jankovič, Bundil, 2016 divákov

Zostavy:

Nitra: J. Laco - Ďurák, Špelda, Fabian, Gabriš, J. Polák, Michal Novák, Rais - Podstavek, T. Chrenko, H. Ručkay - S. Saliji, A. Kollár, M. Kováčik - M. Slovák, M. Štefanka, G. Saliji - E. Čaládi, Uhnák, Kmeč

Žilina: M. Laco - Milovanovič, J. Dlouhý, D. Devečka, Rúfus, Krčula, Pozník, Kolarz, Ďurkech - T. Petruška, Palovčík, M. Kokavec - Drevenák, Horský, Smotrila - V. Nemec, Hreus, Stupka - Hájnik, Kubiš, Valášek

Rudolf Uličný (tréner Nitry): "Podobne ako súper, aj my sme mali pred zápasom odhodlanie, no to zostalo v kabíne. Opakoval sa rovnaký scenár ako v ostatných domácich zápasoch, kedy súpera naštartujeme. ´Vrcholné číslo´ bolo, keď sme prepadli pri vlastnej presilovke a dostali sme z brejku druhý gól. Vedeli sme, čo nás čaká. Za súperom sme zaostávali o krok takmer pri každom súboji. Nedávame góly z našich šancí, čo sa s nami vlečie. Stále doplácame na korčuliarsky a kondičný deficit, na čom musíme popracovať."

Anton Tomko (tréner Žiliny):"Dôkladne sme sa na tento zápas pripravovali. Chlapci až na pár chýb splnili to, čo sme si hovorili. Z našej strany tam bola bojovnosť, nasadenie, plnenie si povinností. Boli sme efektívni, vyhrali sme zaslúžene. Bolo z hráčov cítiť, že chcú vyhrať a sme radi, že to aj potvrdili. Hráčom musím poďakovať za perfektný výkon vo všetkých formáciách."

Trenčín je doma tragický

V Trenčíne sa takmer štvrťhodinu čakalo na úvodné buly. Slnko totiž svietilo cez okná priamo do očí hosťujúceho brankára Fedora. Keď príroda ustúpila extraligovému hokeju, poloprázdny štadión mohol byť v úvodnej tretine svedkom sotva priemerného zápasu.

Do vedenia sa dostali hostia. Vylúčenie Hlavačku potrestal Rumpel. Rozhodca sa bol ešte presvedčiť, či všetko bolo v súlade s pravidlami, ale puk putoval do siete po neúmyselnom odrazení sa od korčule. V závere úvodnej tretiny sa do šancí dostala aj Dukla, no Fedor vyrazil Melichárkovu strelu v početnej výhode na hornú žŕdku.

Druhá tretina začala tam, kde sa prvá skončila. Na oboch stranách bolo minimum gólových príležitostí a zápas pripomínal skôr letnú prípravu ako boj o extraligové body. Kvalite stretnutia pridal vyrovnávajúci gól Dukly. V skrumáži pred Fedorom sa najlepšie zorientoval Pardavý.

O chvíľu neskôr sa od modrej predral Turoň, ale dopadol rovnako ako Koložváry o pár momentov neskôr. Fedora neprekonal ani jeden z Trenčanov. V druhej polovici druhej tretiny prišli tri zbytočné fauly domácich a v tretej početnej výhode Banskobystričania udreli.

Tvrdú strelu tečoval Rumpel a puk sa oblúčikom ponad brankára Hiadlovského dostal do siete. Šestnásť sekúnd pred druhou sirénou si Trenčín vybojoval takmer polminútovú presilovku o dvoch hráčov. V zostávajúcom čase išli na Fedora tri strely, ale brankárska dvojka hostí si vo všetkých prípadoch poradila.

V 42. min sa predral pred bránku hostí Tybor, ale nevyrovnal. Oveľa úspešnejší bol Kútny na opačnej strane. Z pravej strany sa natlačil pred Hiadlovského a upravil na rozdiel dvoch gólov - 1:3.

V polovici záverečného dejstva mohol znížiť Kopecký, ale puk zastavila horná žŕdka. Banská Bystrica sa v závere stretnutia zamerala najmä na ubránenie náskoku, čo sa jej celkom pohodlne podarilo. Na konečných 4:1 pre HC ´05 opravil do prázdnej bránky Šechný.

Dukla Trenčín – HC ´05 Banská Bystrica 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

Góly: 26. Pardavý (Lintner) - 9. Rumpel (Hvila, Vantroba), 36. Rumpel (Šechný, Kolba), 47. Kútny (Paľov), 60. Šechný (Hvila)

Vylúčení: 7:7, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Rudý - Orolin, Štefik, 2340 divákov

Zostavy:

Trenčín: Hiadlovský - Bolf, Hruška, Lintner, S. Tomko, Hlavačka, M. Chovan, Turoň - Gašparovič, Vala, Koložváry - Pardavý, Ölvecký, T. Melichárek - Tybor, Ďuriš, M. Filo - Ružička, P. Kopecký, Jarábek

Banská Bystrica: Fedor - Cebák, Biro, Kolba, Vantroba, Vizváry, Cunik, Kubka, Bambúch - Tománek, M. Hudec, Ján Sýkora - Rumpel, Šechný, Hvila - A. Bezák, Paľov, Kútny - Vartovníka, Bendik, Heizer

Dušan Gregor (tréner Trenčína): "V konečnom dôsledku nemôžem byť spokojný. Mužstvo však musím pochváliť za to, že bojovalo do konca. Tím chcel, ale v našej hre sa vyskytli opäť chyby a zbytočné vylúčenia. Musíme ešte popracovať na detailoch."

Milan Staš (tréner Banskej Bystrice): "Som spokojný s bojovnosťou svojho mužstva. Chlapcov musím pochváliť nielen za získané body, ale aj za to, že počas celého zápasu doslova dreli."

Slovan vyhral až po nájazdoch

Martinčania vstúpili do zápasu zodpovedne, okamžite pristupovali k súperovým hráčom, ktorým sa tak horšie dýchalo. Domáci prevzali iniciatívu hneď od úvodu. V 6. min sa v šanci ocitol Rataj, ale z dobrej pozície netrafil bránku. O minútu neskôr mal sľubnú možnosť aj Themár, ktorého však vychytal Konrád.

V 15. min sa v koncovke nepresadil ani Uram. Hostia odpovedali o minútu neskôr, ale s Hujsovou strelou do lapačky sa Dzubina veľmi nezapotil. V tej istej minúte tvrdo vystrelil Kováčik, ale jeho bomba iba opečiatkovala mantinel.

Zahrmelo v 17. min, keď domáci zužitkovali svoju iniciatívu. Novotný napriahol od modrej čiary a Konrád kapituloval - 1:0. Prvá tretina mala dobré tempo, hralo sa v plnom nasadení, na ľade bolo minimum chýb a obe mužstvá produkovali rýchly hokej.

Na začiatku druhej dvadsaťminútovky zvýšil Slovan otáčky, čoraz viac sa tlačil pred Dzubinovu bránku. V 25. min zobral Beranovi puk Vaic, ale jeho strela neprekvapila domáceho gólmana. Turčania hrali naďalej zodpovedne a koncentrovane a čakali na otvorené dvierka v obrane "belasých".

V 29. min naservíroval Rataj puk Trokanovi, ale ten nemal dostatok priestoru na zakončenie. V 33. min dobre zahral presilovku Beranov útok, ale nepretlačil puk za Konrádov chrbát. Dokonca, keď už puk z hokejky Berana smeroval do odkrytej bránky, zastúpil Konráda kolega Schnabel.

Po naskočení Jendeka z trestnej lavice vyšiel Slovanu protiútok, ale Bakoš zoči-voči Dzubinovi neuspel. Vyrovnať sa hosťom podarilo v 36. min po strele Lipianskeho, ktorého ideálne uvoľnil Vaic.

V úvodných sekundách tretej tretiny spálil veľkú príležitosť Beran. V 46. min sa oprášilo hokejové pravidlo nedáš - dostaneš, Uramova prihrávka pri prečíslení neprešla k Beranovi a vzápätí z protiútoku sa už stav zmenil.

Bakošova žabka našla pred Dzubinom Kapuša, ktorý strelou pod hornú žŕdku posadil hostí na koňa - 1:2. "Belasí" sa dostali do dvojgólového trháku v 49. min. Hujsa v presilovke lišiacky uvoľnil pred bránkou Demela, ktorý nezaváhal - 1:3. Domáci kouč Pénzeš si zobral oddychový čas a tento ťah mu vyšiel, lebo už po 28 sekundách Novotný strelou od modrej dostal svoj tím opäť do zápasu - 2:3.

No a o ďalších 92 sekúnd už bolo po góle Jabrockého vyrovnané a mohlo sa začínať odznovu. Vzápätí si tréner Slovana Hynek zobral oddychový čas. Prestrelka pokračovala. V 55. min sa do streleckej listiny zapísal Galamboš, čím Turčania za štyri minúty otočili stav z 1:3 na 4:3.

Ale už o 21 sekúnd bolo 4:4 vďaka pohotovému Skokanovi. Hokej gradoval, zdvíhal divákov zo sedadiel, oba tímy sa snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu už v riadnom hracom čase, ale napokon sa muselo predlžovať, v ktorom už gól nepadol. Rozhodlo sa až v samostatných nájazdoch.

V nich Šimko v domácej bránke nahradil Dzubinu. Rozhodujúci samostatný nájazd premenil slovanista Lipiansky.

MHC Mountfield - HC Slovan Bratislava 4:5 po sam. nájazdoch (1:0, 0:1, 3:3 - 0:0, 0:1)

Góly: 17. A. Novotný (M. Beran), 50. A. Novotný (L. Matejka, Uram), 52. Jabrocký (A. Novotný, M. Beran), 55. Galamboš (A. Novotný, M. Gálik) - 36. Lipiansky (Vaic, Richard Huna), 46. Richard Kapuš (M. Bakoš, Schnabel), 49. Demel (Hujsa, J. Kováčik), 55. D. Skokan (Hujsa), rozhodujúci samostatný najazd premenil Lipiansky

Vylúčení: 2:2 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: P. Grečko - R. Bednár, V. Snášel, 2785 divákov

Zostavy:

MHC Mountfield: Dzubina (od sam. nájazdov Šimko) - A. Novotný, L. Matejka, Velebný, I. Ďatelinka, Bobček, P. Klepáč, Drgoň - Uram, M. Beran, Jabrocký - Appel, I. Rataj, Trokan - O. Mikula, M. Gálik, Važan - Themár, Murček, Galamboš

Slovan: Konrád - J. Kováčik, Schnabel, P. Frühauf, Bohunický, Trška, R. Jendek - L. Hudáček, Hujsa, Demel - Vaic, Lipiansky, Richard Huna - Róbert Huna, Kapuš, M. Bakoš - Jankovský, D. Skokan, M. Sloboda

Július Pénzeš (tréner Martina): "Všetka česť, že hráči nezložili zbrane a dokázali otočiť vývoj zápasu. Večná škoda, že sme potom neudržali vedenie a prehrali po samostatných nájazdoch. V ďalších zápasoch chceme pokračovať v takom disciplinovanom a zodpovednom výkone ako proti Slovanu.“

Pavel Hynek (tréner Slovana): "S výsledkom nie som spokojný, hoci sme vyhrali. Také skúsené mužstvo si nemôže dovoliť pustiť vedenie 3:1. Nezískali sme tri body, lebo v určitých momentoch hry sme boli nedôrazní a nedisciplinovaní. Navyše, aj brankár Konrád si vybral slabší deň. Na druhej strane, Martin podal kvalitný výkon a aj my sme sa pričinili o hodnotné stretnutie.“

Košice vyhrali vo Zvolene

Vo Zvolene videli diváci vyrovnaný hokej, v úvodných dvoch tretinách sa všetko podstatné dialo v presilovkách. Skóre otvoril v početnej výhode Tomík, keď v 3. min mieril presne spomedzi kruhov - 0:1. V 10. min zaujal Ďalogov individuálny prienik až z vlastnej tretiny, ale brankár hostí Halász sa nedal nachytať na "hruškách".

Hostia boli v presilovkách oveľa nebezpečnejší, no častejšie ich hrali domáci. V 17. min sa po Čierneho prihrávke ocitol sám pred bránkou Barinka, neposlúchal ho však puk. Potom Zvolenčania nevyužili päťdesiatsekundovú presilovku o dvoch hráčov, v ktorej nevystrelili na bránku.

V početnej výhode sa presadili až na začiatku druhej tretiny, keď Marcinekovu prihrávku z pravej strany zužitkoval v 23. min Škoda - 1:1.

Košičania potom viackrát zatlačili domácich, Miklíkovu šancu v presilovke zneškodnil v 25. min pohotový Kristín, o tri minúty neskôr v tutovke mieril zblízka vedľa Kristek a následne vychytal Bartoša opäť skvelý Kristín.

Do vyloženej šance sa dostali aj domáci, znovu v presilovke. Škoda pred košickým gólmanom bekhendom nezakončil, hoci mohol, poslal puk voľnému Marcinekovi, ktorý však neprekonal Halásza.

Strelecká nemohúcnosť Zvolena sa v plnej nahote ukázala aj v tretej tretine. V 44. min Leskovjanský nevyužil chybu Košičanov, keď netrafil puk pred odkrytou bránkou. Potvrdilo sa pravidlo nedáš - dostaneš. Hraško zle vyhodil puk, Šeda ho poslal na Martina Frolíka, ktorý bol zblízka pred bránkou Kristína dôrazný.

Zvolenskí diváci pískali v 53. a v 55. min, keď ich miláčikovia zbabrali dve presilovky po sebe. V 59. min mali vyrovnávajúci gól na hokejkách dvaja domáci hráči.

Bekhend Lukáša Juríka a ani strela Ladislava Čierneho zblízka neskončili za Halászom. Košičania v záverečných sekundách nepustili Zvolen hrať power-play, a tak sa stav pod Pustým hradom nezmenil, domáci zvíťazili 2:1.

HKm Zvolen - HC Košice 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

Gól: 23. Škoda (Marcinek, Marek Haščák) - 3. Tomík, 44. Martin Frolík (Šeda, Deyl)

Vylúčení: 5:8 na 2 min, navyše: 17. Kovář (Zvolen) na 10 min za filmovanie, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Gashilov, Baluška - M. Valach, Horínek, 1632 divákov

Zostavy:

Zvolen: Kristín - L. Čierny, Hranáč, T. Bokroš, Juraško, Vosátko, Ďaloga, J. Valach, Hraško - V. Baláž, P. Pucher, P. Barinka - Kovář, Marek Haščák, Juraj Faith - Marcinek, L. Jurík, Škoda - Leskovjanský, Otčenáš, Zuzin

Košice: T. Halász - J. Tabaček, Homer, M. Šterbák, M. Grman, Deyl, Šeda - Michel Miklík, S. Gron, Vorel - Tomík, Kristek, P. Bartoš - Gmitter, Jenčík, D. Pašek - Hričina, Martin Frolík, Kriška

Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Pre nás sú posledné neúspechy ťažké, prehrávame v predĺžení či na trestné strieľania alebo iba tesne. Nie som spokojný s efektivitou, ťažko dávame góly. Nezaslúžime si, aby diváci na nás pískali za stavu 1:2, pretože máme mladý tím, chlapci na sebe pracujú a bojujú. Dnes rozhodla chyba nášho mladého hráča, no musím podotknúť, že sme ešte od žiadneho mužstva nedostali debakel. Moji hráči nič neodflákali, pre to ma mrzí reakcia divákov. Cesta je ešte dlhá, verím, že v play-off budeme. Tento tím je schopný hrať s kýmkoľvek, len treba zlepšiť produktivitu."

Rostislav Čada (tréner Košíc): "Pomohol nám rýchly gól v úvode, ktorý sme dali domácim a vzali im tak aktivitu v ich nasadení. V druhej tretine sme si vypracovali šance a niekoľko príležitostí, ale paradoxne skóroval Zvolen. Rozhodovalo sa v tretej tretine, v ktorej sme dali gól a ubránili sa početným oslabeniam. Vďaka tomu sme vo Zvolene vyhrali."